Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

VI Zawody o Ciupagę Ondraszka

W ostatnią sobotę października, silna grupa kilkunastoosobowa z różnych roczników naszego klubu , wzięła udział w zawodach o Ciupagę Ondraszka. Basen na Trocliku gościł kolejną edycję tych zawodów.

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, zdobywając wiele medali oraz punktowanych miejsc. Łupem ich padło także wiele rekordów życiowych.

Po 2 złote medale na zawodach zdobyli Maja Malarz i Kuba Ring, po 2 srebrne Michał Boratyński, Ania Kierczak i Miłosz Kozieł. Na najniższym stopniu podium meldowali się Weronika Więcek (dwukrotnie), Kornelia Koczur i Bartłomiej Polakowski. Wspierali ich dzielnie Martyna Chrobak, Magda Filek, Nikola Koczur, Filip Matuszek.

Na zakończenie rywalizacji odbyły się wyścigi sztafetowe, w których nasz zespół w składzie Kuba Ring, Bartek Polakowski, Miłosz Kozieł i Filip Matuszek zdobyli 2 miejsce, ustępując zwycięzcom o zaledwie 0,29 sek.!

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom.

http://megatiming.pl/contest/e188f643-8c83-4f9a-a224-ff10eacab971


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168