Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

Wspólne pływanie w celu integracji UKS Victoria Kozy i TJ TZ Trinec Společné plavání s cílem propojit a sblížit plavecké oddíly UKS Viktoria Kozy a TJ TZ Třinec.

Kontynuując wspaniałą współpracę z klubem sportowym TJ TŽ Třinec przystąpiliśmy no realizacji nowego zadania w ramach mikroprojektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

Tym razem planujemy następujące działania kluczowe:

  1. Spotkanie integracyjne w “Kamieniołomie” w Kozach – spotkanie planowane jest na sobotę 25 czerwca. W ramach tego działania planujemy wspólne wejście do Kamieniołomu w Kozach, a na miejscu pieczenie kiełbasek oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. W trakcie spotkania trenerzy dokonają podsumowania sezonu 2021/2022.

  2. Dwa mini obozy pływacko – integracyjne w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku. Miejsce to zostało wybrane ze względu na położenie w obszarze transgranicznym oraz bardzo dobrego dojazdu zarówno dla zawodników z Kóz, jak i z Trinca. Jest to obiekt, który jest miejscem licznych zgrupowań sportowych polskich i zagranicznych klubów sportowych. Można tam spotkać wielu wybitnych sportowców, z medalistami mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich włącznie. W obiekcie znajduje się kryta pływalnia – 25×12,5 m, 6 torów, na której będą trenować nasi zawodnicy. Zaplanowano dwa terminy obozów. Pierwszy od 1 do 4 września 2022 oraz drugi od 13 do 16 października 2022.

  3. Polsko – czeskie zawody pływackie – Zawody odbędą się na pływalni CSW w niedzielę 23 października 2022. W zawodach wzięliby udział zawodnicy z Kóz, Trinca i z zaprzyjaźnionego klubu również z obszaru transgranicznego Delfin Cieszyn. Zawodnicy rywalizowaliby na różnych dystansach dostosowanych do ich wieku w stylu. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przygotowane zostaną drobne upominki w postaci akcesoriów pływackich. Zawody będą miały charakter integracyjny, bez udziału sędziów związkowych, z ręcznym pomiarem czasu. Klub z Cieszyna dysponuje sprzętem potrzebnym do przeprowadzenia takich wewnętrznych zawodów.


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168