Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

Puchar Wszechstronności Stylowej

8 października na basenie w Oświęcimiu odbyły się pierwsze zawody w ramach Grand Prix Małopolski. Basen po remoncie robi świetne wrażenie, tak jak pływanie naszych zawodników.

W zawodach wzięła udział ekipa w składzie: Martyna Chrobak, Klaudia Hrapkowicz (która od tego sezonu jest uczennicą SMS Oświęcim) Ania Komędera, Nikola Koczur, Maja Malarz, Julia Sobuń, Kuba Ring, Mateusz Sordyl. Dla zawodników rocznika 2004 zawody te były zawodami obowiązkowymi, szczególnie uwzględniając plan treningowy.

Każdy z zawodników wziął udział we wszystkich dystansach, a więc rocznik 2004 w 100 dowolny, 100 klasyczny, 100 grzbiet, 100 moty oraz 200 zmienny. Mateusz natomiast płynął w takich samych z wyjątkiem zmiennego, który w jego kategorii wiekowej wynosił 400 metrów.

Zawodnicy osiągnęli nowe rekordy życiowe: Martyna 32, Klaudia 4, Ania 2, Nikola 2, Maja 2, Julia 4, Kuba 5 (we wszystkich swoich startach), Mateusz 3.

Najwyższe lokaty na pudle zdobywały Julia i Maja, w różnych dystansach plasując się na miejsca od pierwszego do trzeciego.

Dodatkowo Julia i Maja zdobyły nowe rekordu klubu, odpowiednio w stylu grzbietowym i klasycznym.

Dobre wyniki zaprocentowały: w klasyfikacji drużynowej roczniku 2004 nasza drużyna zajęła wysokie 2 miejsce.

Indywidulanie, Maja malarz zajęła 1 miejsce, a Julia 2 miejsce w klasyfikacji rocznika 2004, zarówno w rankingu FINA, jak i Rudolpha.

Maja w ogólnej klasyfikacji wg Rudolpha zajęła 7 miejsce wśród wszystkich zawodniczek startujących tych zawodach.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników.

Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168