Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

Pływaj z Nami Na Koronie – Finał 2017

14 października na basenie Na Koronie w Krakowie odbył się finał tegorocznej edycji zawodów Pływaj z nami…”. W zawodach wzięły udział Maja Malarz oraz Julia Sobuń. Dla obu zawodniczek był to ostatni start w tym cyklu zawodów, ponieważ są to zawody dla zawodników do 13 roku życia.

Obie nasze zawodniczki zaprezentowały się bardzo dobrze, zostawiając silną konkurencję za sobą: Julia dwukrotnie stawała na drugim miejscu podium, wyrównując na dystansie 50 m grzbietem swój rekord życiowy – będący także rekordem klubu; Maja dwukrotnie stawała na 1 miejscu podium,  a dodatkowo na dystansie 100 m dowolnym ustanowiła swój nowy rekord życiowy, będący także nowym rekordem klubowym na tym dystansie.

Cały cykl zawodów w kategorii wiekowej 13 lat zakończył się zwycięstwem Mai, która zdominowała w tym sezonie klasyfikację generalną zawodów. Julia ukończyła zmagania na bardzo dobrym 3 miejscu w tej klasyfikacji.

Gratulujemy trenerom i zawodnikom.


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168