Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 13 lat i starsi

10 i 11 listopada, grupa naszych zawodników postanowiła uczcić święto niepodległości startując w silnie obsadzonych zawodach w Oświęcimiu. Szczególnie istotny start był dla zawodników rocznika 2004, dla których był to sprawdzian postępów dokonywanych w czasie żmudnych treningów, przygotowujących ich do najważniejszej imprezy sezonu, jaka odbędzie się pod koniec czerwca.

Basen oświęcimski, niedawno otwarty, okazał się być nieco kapryśnym w pierwszym dniu, ale nie zniechęciło to nikogo do podjęcia walki o tytuły mistrzowskie w Małopolsce.

Nasz klub był reprezentowany przez silną ekipę: Michał Boratyński, Martyna Chrobak, Klaudia Hrapkowicz, Anna Kierczak, Kornelia i Nikola Koczur, Rafał Majer Maja Malarz, Kacper Matuszczak Juli Sobuń oraz Mateusz Sordyl. Miała z nimi być także Gabriela Palowska, ale niestety – grypa zwyciężyła tym razem.

Zawodnicy startowali nawet w sześciu konkurencjach. Zdobyli wiele nowych cennych doświadczeń, padło wiele rezultatów życiowych, padły także rekordy klubu – i co najważniejsze – zdobyliśmy 10 medali:

Julia Sobuń zdobyła ich 6 (w tym 1 srebrny i 5 brązowych), a Maja Malarz czterokrotnie zameldowała się na 2 miejscu podium.

Nasi zawodnicy zdobyli wiele cennych doświadczeń, które liczymy, że zaprocentują w dalszym toku sezonu.

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom

http://megatiming.pl/contest/6f042665-b774-4d18-9aba-58aa1638a4b4


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168