Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

Liga Klubów Śląskich 2005

4 października w Radlinie, swoje tegoroczne zmagania międzyklubowe, rozpoczęła piątka zawodników z rocznika 2005. Start ten odbył się w specyficznych warunkach, ponieważ ze względu na problemy z basenem, zawodnicy ci przygotowywali się do startów indywidualnie.

Silna grupa tego rocznika w składzie Weronika Więcek, Michał Chmielniak, Kuba Męcner, Bartek Polakowski oraz Kuba Ziemba, dzielnie walcząc w większości swoich startów poprawiła swoje życiowe wyniki na poszczególnych dystansach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Michała Chmielniaka, który w dystansie na 100 m stylem klasycznym, zdobył bardzo dobre 2 miejsce.

Sztafeta męska 4 x 50 dowolnym, która została desygnowana do zawodów, w sporej konkurencji zajęła 6 miejsce, a znakomite otwarcie wyścigu przez Michała dało mu kolejny wynik życiowy, jaki zapisał w swoich rekordach osobistych.

 

Gratulujemy zawodnikom i trenerom osiągniętych wyników.

 


Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168