Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

szkółka pływania kozy

Grand Prix Małopolski Runda V 2017/2018

12 maja piaty raz odbyły się zawody Grand Prix Małopolski w Oświęcimiu. Nasz klub wystawił silną ekipę w składzie Michał Boratyński, Martyna Chrobak, Klaudia Hrapkowicz, Kornelia Koczur, nikola Koczur, Ann Kierczak, Maja Malarz, Weronika Więcek i Mateusz Sordyl. Weronika występowała w zawodach Poza Konkurencją, ponieważ nie miała kategorii wiekowej. Jej starty były bardzo dobre, ustanowiła swoje rekordy życiowe, wygrywając w bezpośredniej walce ze starszymi zawodniczkami.

Nasi zawodnicy plasowali się głównie w pierwszej dziesiątce, zwodów, najlepsze wyniki osiągnęli: Maja – zajęła 1 miejsce na 100 motyl i dwukrotnie drugie na 200 dowolnym i 400 zmiennym; Michał – 3 miejsce na 200 grzbietem oraz Martyna – 4 miejsce na 200 grzbietem.

Padło wiele nowych rekordów życiowych, dodatkowo Maja zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej 2004 roku, a klub zajął 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom.

Notice: Use of undefined constant php - assumed 'php' in /home/dazosevfqc/domains/victoriakozy.pl/public_html/wp-content/themes/whistle-child/single.php on line 168