Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

SEZON 2016/2017

Nasi zawodnicy do tej pory startowali w 66 zawodach i zdobyli 311 medali. Na ten dorobek złożyło się:

101  medali złotych
114  medali srebrnych
96  medali brązowych

Podsumowanie dotyczy wyłącznie startów indywidualnych w zawodach, w których nasi zawodnicy reprezentowali barwy klubu ULKS VICTORIA KOZY. Do tego dorobku należy doliczyć starty i medale naszych zawodników w barwach swoich szkół na różnego rodzaju zawodach szkolnych.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW OKRĘGU:

Rocznik 2006:
Kozieł Miłosz 
brązowy medal 100m mot.

Rocznik 2005:
Chmielniak Michał
srebrny medal 100m klas. , brązowy medal 50m klas. , srebrny medal 200m klas.

sztafeta 4x100m stylem dowolnym (Chmielniak Michał, Ziemba Jakub, Grzybowski Patryk, Męcner Jakub)brązowy medal

Rocznik 2004:
Malarz Maja
złoty medal 100m dow. , złoty medal 100m zm. , srebrny medal 200m zm. , srebrny medal 50m mot. , srebrny medal 50m mot. ,  złoty medal 100m zm. , srebrny medal 200m zm. , srebrny medal 100m dow.
Sobuń Juliabrązowy medal 100m mot.

sztafeta 4x100m stylem dowolnym (Malarz Maja, Koczur Kornelia, Kierczak Anna, Sobuń Julia)złoty medal
sztafeta 4x100m stylem zmiennym
(Sobuń Julia, Kierczak Anna, Koczur Nikola, Malarz Maja)srebrny medal
sztafeta 4x100m stylem dowolnym (Malarz Maja, Koczur Kornelia, Kierczak Anna, Sobuń Julia)brązowy medal

Rocznik 2003:
Malarz Marcin
brązowy medal  100m mot.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

SEZON 2015/2016

Nasi zawodnicy do tej pory startowali w 66 zawodach i zdobyli 370 medali. Na ten dorobek złożyło się:

133 medali złotych
121 medali srebrnych
116 medali brązowych

Podsumowanie dotyczy wyłącznie startów indywidualnych w zawodach, w których nasi zawodnicy reprezentowali barwy klubu ULKS VICTORIA KOZY. Do tego dorobku należy doliczyć starty i medale naszych zawodników w barwach swoich szkół na różnego rodzaju zawodach szkolnych.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW OKRĘGU:

Rocznik 2006:
Kozieł Miłosz
brązowy medal 50m mot.

Rocznik 2005:
Męcner Jakub
złoty medal 50m dow. , srebrny medal 50m dow. , brązowy medal 100m mot.

Rocznik 2004:
Malarz Maja
srebrny medal 50m mot., srebrny medal 200m zm. , brązowy medal 100m dow.

Rocznik 2003:
Malarz Marcin
brązowy medal  200m zm.
Drzazga Emilia
brązowy medal  200m grzb.

Rocznik 2002:
Kozieł Mikołaj – 
złoty medal 100m dow. , złoty medal 400m dow. , srebrny medal 100m grzb.
Blachura Oskar
złoty medal 200m klas. , srebrny medal 200m zm.
Gałuszka Bruno
srebrny medal 200m klas. , brązowy medal  100m klas

sztafeta 4x100m stylem zmiennym (Kozieł Mikołaj, Gałuszka Bruno, Blachura Oskar, Chrapkowicz Wiktor)brązowy medal

Rocznik 1999:
Blachura Patryk
2 x złoty medal 200m grzb. , złoty medal 100m grzb. , złoty medal 200m mot. , srebrny medal 200m mot. , srebrny medal 50m mot. , srebrny medal 100m mot. , srebrny medal 50m grzb. , brązowy medal 100m grzb.
Sordyl Mateusz
brązowy medal 400m zm.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

SEZON 2014/2015

Nasi zawodnicy do tej pory startowali w 66 zawodach i zdobyli 358 medali. Na ten dorobek złożyło się:

112 medali złotych
122 medale srebrne
124 medale brązowe

Podsumowanie dotyczy wyłącznie startów indywidualnych w zawodach, w których nasi zawodnicy reprezentowali barwy klubu ULKS VICTORIA KOZY. Do tego dorobku należy doliczyć starty i medale naszych zawodników w barwach swoich szkół na różnego rodzaju zawodach szkolnych.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW OKRĘGU:

Rocznik 2004:
Malarz Maja
srebrny medal 100m mot., brązowy medal 100m zm.

Rocznik 2003:
Malarz Marcin
srebrny medal 50m dow., brązowy medal – 100m zm.

Rocznik 2002:
Kozieł Mikołaj
złoty medal 50m mot, złoty medal 100m mot., złoty medal 100m dow, złoty medal 100m zm
Blachura Oskarsrebrny medal 200m zm., brązowy medal 100m klas., brązowy medal 200m klas.

Rocznik 1999:
Blachura Patryk
złoty medal 50m grzb., srebrny medal 200m mot., srebrny medal 100m grzb., brązowy medal 400m zm., brązowy medal 200m zm.
Sordyl Mateusz
srebrny medal 200m grzb.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

SEZON 2013/2014

Nasi zawodnicy do tej pory startowali w 71 zawodach i zdobyli 448 medali. Na ten dorobek złożyło się:

152 medale złotye
153 medale srebrne
143 medale brązowe

Podsumowanie dotyczy wyłącznie startów indywidualnych w zawodach, w których nasi zawodnicy reprezentowali barwy klubu ULKS VICTORIA KOZY. Do tego dorobku należy doliczyć starty i medale naszych zawodników w barwach swoich szkół na różnego rodzaju zawodach szkolnych.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW OKRĘGU:

Rocznik 2004:
Maja Malarz
medal złoty 50m stylem motylkowym, medal srebrny 200m stylem dowolnym, medal brązowy 100m stylem dowolnym
Jakub Ring – 
medal srebrny 50m stylem motylkowym

Rocznik 2003:
Emilia Drzazga
medal srebrny 50m stylem motylkowym
Marcin Malarz
2x medal brązowy 100m stylem motylkowym

sztafeta 4x50m stylem zmiennym (Delia Vallejo-Szypuła, Justyna Sołczykiewicz, Emilia Drzazga, Amelia Gregorczyk)medal brązowy

Rocznik 2002:
Weronika Kuc
medal złoty 50m stylem grzbietowym, medal złoty 100m stylem grzbietowym, medal złoty 200m stylem dowolnym, medal srebrny 100m stylem zmiennym, medal złoty 100m stylem motylkowym, medal złoty 200m stylem zmiennym, medal srebrny 50m stylem motylkowym, medal srebrny 200m stylem grzbietowym
Mikołaj Koziełmedal złoty 100m stylem klasycznym, medal złoty 100m stylem zmiennym, medal srebrny 50m stylem motylkowym, medal srebrny 50m stylem klasycznym
Julia Koczurmedal srebrny 200m stylem dowolnym, medal brązowy 50m stylem dowolnym, medal brązowy 100m stylem dowolnym, medal brązowy 100m stylem zmiennym, medal srebrny 100m stylem dowolnym, medal brązowy 50m stylem motylkowym, medal brązowy 100m stylem zmiennym, medal brązowy 100m stylem motylkowym
Oskar Blachuramedal brązowy 200m stylem zmiennym

sztafeta 4x50m stylem dowolnym (Anna Kapela, Julia Blachura, Weronika Kuc, Julia Koczur)medal złoty
sztafeta 4x50m stylem zmiennym
(Julia Blachura, Anna Kapela, Julia Koczur, Weronika Kuc)medal złoty
sztafeta 4x100m stylem dowolnym
(Anna Kapela, Julia Blachura, Weronika Kuc, Julia Koczur)medal złoty
sztafeta 4x100m stylem zmiennym
(Julia Blachura, Anna Kapela, Julia Koczur, Weronika Kuc) medal złoty

Rocznik 2001:
Wojtek Jąkalski
medal srebrny 100m stylem grzbietowym, medal brązowy 100m stylem zmiennym, medal brązowy 200m stylem zmiennym

Rocznik 1999:
Patryk Blachura
medal złoty 200m stylem motylkowym, medal srebrny 50m stylem grzbietowym, medal srebrny 400m stylem zmiennym, medal brązowy 100m stylem motylkowym, medal brązowy 200m stylem zmiennym, medal brązowy 100m stylem grzbietowym, medal złoty 200m stylem motylkowym, medal złoty 200m stylem zmiennym, medal srebrny 400m stylem zmiennym, medal brązowy 50m stylem grzbietowym, medal brązowy 100m stylem grzbietowym

Rocznik 1998 i starsi:
Damian Otrząsek
medal brązowy 200m stylem motylkowym, medal brązowy 200m stylem zmiennym