Masz pytania? klub@victoriakozy.pl

HARMONOGRAM ZAJĘĆ OBOWIĄZUJĄCY OD 31.08.2020 (SEZON 2020/2021)

Z racji obostrzeń wprowadzonych na pływalni Centrum Sportowo – Widowiskowego w Kozach nie ma możliwości treningów w tak dużej ilości jak dotychczas. Na 1 torze pływalni do tej pory mogło pływać 7 osób, teraz może być ich 5. Cena za najem torów nie uległa jednak zmianie w związku z tym musieliśmy podjąć trudne decyzje dotyczące treningów w klubie. Obniżyliśmy ilość godzin treningowych dla poszczególnych grup, niestety z zachowaniem ceny z ubiegłego roku. Przyszło nam funkcjonować w nowej, trudnej dla nas wszystkich rzeczywistości i mam nadzieję, że nasza decyzja będzie dla Państwa zrozumiała.

Wspólnie z trenerem podjęliśmy decyzje dotyczące ilości godzin w jakich będą odbywały się treningi, nie ma podziału na grupy, aż do zmiany obostrzeń.

Przypominamy o konieczności założenia maseczki przez dzieci w trakcie poruszania się po obiekcie. Maseczkę można zdjąć dopiero w szatni, a po zakończonym treningu ponownie ją założyć.
Informuje, iż nie ma możliwości oczekiwania na dziecko w holu pływalni, można w miarę dostępności miejsc korzystać z widowni hali sportowej.



Ilość godzin treningowych tygodniowo oraz koszt:   PŁATNE   DO  15  KAŻDEGO  MIESIĄCA
2-3 h  –  160 zł
4-5 h  –  190 zł
   6 h  –  200 zł
> 6 h  –  210 zł
Poczekalnia  –  140 zł
Nauka pływania –  35 zł za jednostkę  ( składka za miesiąc z góry )

OPŁATA   CZŁONKOWSKA   ROCZNA   100 ZŁ

poniedziałek   18.00-19.00
Filip Bucała , Lena Byrska , Jakub Czarnik , Krzysztof Czarnik , Katarzyna Duda , Klaudia Janosz , Wojciech Janosz , Julita Kosmaty , Maciej Kulig , Eunika Kupska , Kamila Kupska , Michał Kupski , Kornelia Łaz , Julia Oślak , Kacper Oślak , Julia Szymańska , Lilly Urban , Sussanna Urban , Artur Wojciak ,  Jakub Wójcik , Sydney Zagonari

wtorek                17.00-18.00
Konrad Bednarczyk , Leon Mszyca , Zuzanna Mszyca , Natalia Suska

wtorek               18.00-19.00
Mikołaj Borkowski , Zuzanna Bącal , Bartosz Byrski , Bartosz Chromik , Piotr Falfus , Stanisław Falfus , Magdalena Filek , Hanna Handzlik , Klaudia Janosz , Karolina Jopek , Konrad Jurzak , Miłosz Kozieł , Karol Majewski , Milena Malarz , Filip Matuszek , Nikola Murgas , Jarosław Olma , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Borys Pudełko , Maria Ring , Milena Strojek , Mikołaj Strojek , Maja Wójcik , Sydney Zagonari

wtorek               19.00-20.00
Mikołaj Borkowski , Zuzanna Bącal , Bartosz Byrski , Bartosz Chromik , Magdalena Filek , Hanna Handzlik , Klaudia Janosz , Konrad Jurzak , Miłosz Kozieł , Karol Majewski , Filip Matuszek , Nikola Murgas , Jarosław Olma , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Mikołaj Strojek , Maja Wójcik , Sydney Zagonari

środa                  16.00-17.00
Jakub Czarnik , Krzysztof Czarnik , Piotr Falfus , Stanisław Falfus , Konrad Jurzak , Julita Kosmaty , Kacper Mika , Borys Pudełko , Kinga Stwora , Artur Wojciak , Jacek Żywczok , Ludwik Żywczok

środa                  17.00-18.00
Konrad Jurzak , Kacper Mika , Borys Pudełko , Jacek Żywczok , Ludwik Żywczok

środa                  18.00-19.00
Bartosz Chromik , Katarzyna Duda , Magdalena Filek , Karolina Jopek , Mikołaj Kulig , Eunika Kupska , Kamila Kupska , Piotr Łaz , Milena Malarz , Julia Oślak , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Sussana Urban , Michał Wrona , Jakub Wójcik , Sydney Zagonari , Szymon Zarębski , Wiktor Zarębski

środa                  19.00-20.00
Filip Bucała , Katarzyna Duda , Magdalena Filek , Mikołaj Isaienko , Klaudia Janosz , Wojciech Janosz , Maciej Kulig , Mikołaj Kulig , Eunika Kupska , Kamila Kupska , Michał Kupski , Piotr Łaz , Milena Malarz , Leon Mszyca , Zuzanna Mszyca , Julia Oślak , Kacper Oślak ,  Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Milena Strojek , Lilly Urban , Sussana Urban , Michał Wrona , Sydney Zagonari , Szymon Zarębski , Wiktor Zarębski

czwartek           18.00-19.00
Mikołaj Borkowski , Zuzanna Bącal , Bartosz Byrski , Hanna Handzlik , Karolina Jopek , Milena Malarz , Filip Matuszek , Jarosław Olma , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Mikołaj Strojek , Julia Szymańska , Michał Wrona , Maja Wójcik , Sydney Zagonari , Szymon Zarębski , Wiktor Zarębski

czwartek           19.00-20.00
Bartosz Byrski , Hanna Handzlik , Milena Malarz , Filip Matuszek , Jarosław Olma , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Mikołaj Strojek , Julia Szymańska , Michał Wrona , Szymon Zarębski , Wiktor Zarębski

piątek                 18.00-19.00
Mikołaj Borkowski , Bartosz Chromik , Katarzyna Duda , Hanna Handzlik , Julita Kosmaty , Miłosz Kozieł , Mikołaj Kulig , Karol Majewski , Leon Mszyca , Jarosław Olma , Julia Oślak , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Maja Wójcik , Sydney Zagonari

sobota                12.00-14.00
Zuzanna Bącal , Konrad Bednarczyk , Katarzyna Duda , Piotr Falfus – 1h  , Stanisław Falfus – 1h , Magdalena Filek , Mikołaj Isaienko , Konrad Jurzak , Julita Kosmaty , Miłosz Kozieł , Mikołaj Kulig , Kornelia Łaz , Piotr Łaz , Karol Majewski , Filip Matuszek , Kacper Mika , Leon Mszyca , Nikola Murgas , Jarosław Olma , Julia Oślak , Michał Papuga , Bartłomiej Polakowski , Julia Ponikwia , Maria Ring , Kinga Stwora , Natalia Suska , Sussana Urban , Maja Wójcik , Jacek Żywczok , Ludwik Żywczok

sobota               14.00-14.50
Lena Byrska , Krzysztof Kocoń , Patrycja Murgas , Mikołaj Siry , Antoni Widlarz , Wiktor Widlarz , Franciszek Wołek , Jakub Wołek

Klub   posiada   Licencję   Polskiego   Związku   Pływackiego   i   bierze   udział
w   ogólnopolskich   zawodach   pływackich.

GRUPA I – 3h tygodniowo  160 zł

wtorek        18.00-19.00
sobota         12.00-14.00

GRUPA II – 6h tygodniowo  190 zł

wtorek        18.00-19.00
środa           18.00-20.00
piątek          18.00-19.00
sobota         12.00-14.00

GRUPA III – 7h tygodniowo  200 zł

poniedziałek    18.00-19.00
wtorek                18.00-20.00
czwartek            18.00-19.00
piątek                  18.00-19.00
sobota                 12.00-14.00

GRUPA IV – 9h tygodniowo  210 zł

poniedziałek   18.00-19.00
wtorek               18.00-20.00
środa                  18.00-20.00
czwartek           18.00-20.00
sobota                 12.00-14.00

GRUPA V – 9h tygodniowo  210 zł

wtorek         18.00-20.00
środa            18.00-20.00
czwartek    18.00-20.00
piątek          18.00-19.00
sobota          12.00-14.00

POCZEKALNIA PŁYWACKA  140 zł

( Filip Bucała, Michał Kupski, Kacper Oślak, Lily Urban  )

poniedziałek    18.00-19.00
środa                   19.00-20.00

NAUKA PŁYWANIA  35 zł / 1h  ( składka za miesiąc z góry )

sobota          14.00-14.50
sobota          15.00-15.50
sobota          16.00-16.50
sobota          17.00-17.50

Klub posiada Licencję Polskiego Związku Pływackiego i bierze udział w ogólnopolskich zawodach pływackich.